کد خبر: 695280 A

سردار محمدیان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان البرز، گفت: با تلاش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان، دو دستگاه تریلر فاقد بارنامه در محورهای ورودی استان توقیف و 3 هزار کارتن آناناس قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش ایلنا، سردار عباسعلی محمدیان درجمع خبرنگاران گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر ترخیص میوه قاچاق از استان های جنوبی کشور و انتقال آن با استفاده از دو دستگاه خودرو تریلر به سمت استان البرز، ماموران اداره مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی استان البرز بلافاصله وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران پس از استقرار در محورهای ورودی استان و پایش خودروهای عبوری، خودرو های مورد نظر را شناسایی و با رعایت موارد حفاظتی و امنیتی آن ها را توقیف و هر 2 نفر راننده خودرو ها را دستگیر کردند.

سردار محمدیان با بیان این که در بازرسی از خودروها تعداد 3 هزار کارتن آناناس فاقد اسناد و مجوزهای گمرکی معتبر کشف شد گفت: ارزش کالاهای کشف شده 10 میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان البرز بیان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با کالای قاچاق، مسئولیت پلیس در این خصوص بیش از پیش بوده و برابر دستور العمل ها و ابلاغیه‌های صادره به صورت کاملا فعال و جهادی با این پدیده شوم برخورد و فعالیت قاچاقچیان فرآورده های نفتی و کالا رصد می‌شود.

کشف کالای قاچاق در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر