کد خبر: 694948 A

گزارش ایلنا به همراه فیلم:

فدراسیون والیبال، مربی دو تیم شهداب و صنایع اردکان را تا اطلاع ثانونی از حضور مسابقات محروم کرد.

به گزارش ایلنا، روز گذشته در میانه دیدار دو تیم شهداب و صنایع اردکان در لیگ والیبال ایران برگزار شد، در میانه های مسابقه کادرفنی، بازیکنان و برخی تماشاگران باهم درگیر شدند.

برای لحظاتی زمین مسابقه والیبال به میدان بوکس تبدیل شد و درگیری های شدیدی رخ داد که سرانجام با وساطت مسئولان ماجرا فیصله پیدا کرد.

بعد از این مسابقه، روابط عمومی فدراسیون والیبال در گزارشی از محرومیت دو مربی در این دو تیم خبر داد. بر اساس اعلام سایت فدراسیون با عنایت به گزارش ناظر محترم داور دیدار شهداب یزد و صنایع اردکان و به دلیل درگیری میان کادر فنی و مربیان هر دو تیم بعد از پایان دیدار روز پنجشنبه اول آذر، تا اطلاع ثانوی سرمربی شهداب یزد و کمک مربی صنایع اردکان و تشکیل کمیته انضباطی هر دو مربی از حضور در مسابقات محروم هستند.

 در این مسابقه که در حضور جمعی از مسئولان و هواداران اردکانی برگزار شد، تیم صنایع در ست های سوم، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 19 ، 25بر 20 و 15 بر 11 بر حریف غلبه کرد.

همچنین تیم والیبال شهداب یزد در ست های اول و دوم با امتیازهای 25 بر 23 و 25 بر 22 بر تیم صنایع پیروز شد.

تیم های شهداب یزد، صنایع و خاتم جوان اردکان در گروه چهار این پیکارها با تیم های لاستیک بارز کرمان و مرزداران سیستان و بلوچستان هم‌گروه شد.

مسابقات در مجموع در چهار گروه به‌صورت دوره‌ای و رفت‌وبرگشت برگزار می‌شود و تیم های اول و دوم به مرحله دوم صعود می‌کنند.

شهداد یزد برای اولین بار است که حضور خودرا در لیگ دسته یک تجربه می کند.

 

 

 

حجم ویدئو: 2.45M | زمان ویدئو: 00:00:13
لیگ والیبال درگیری والیبال شهداب یزد صنایع اردکان تعلیق مربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر