کد خبر: 694810 A

شفقی خبر داد:

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج در بازدید میدانی از محل سیلوی غله در استان و مرکز ذخیره کالاهای اساسی مردم گفت: خوشبختانه ذخیره سازی خوبی در بحث آرد و گندم داریم و یک میلیون و ۳۵۰ هزار تن آرد در سراسر کارخانه های استان ذخیره شده است.

به گزارش ایلنا، سیروس شفقی امروز در رأس هیأتی با حضور معاون امور اقتصادی استانداری البرز و فرماندار شهرستان فردیس از محل ذخیره سازی کالاهای اساسی مردم شهرستان کرج بازدید داشت.

فرماندار ویژه شهرستان کرج در حاشیه این بازدید گفت : در حال حاضر تمامی کالاهای اساسی مردم شهرستان کرج به اندازه مورد نیاز ذخیره سازی شده و در بحث گندم و تأمین نان که پایه اصلی معیشت مردم است نیز شرایط مطلوبی داریم.

وی افزود: یک میلیون و 350 هزار تن آرد در سراسر کارخانه های استان ذخیره سازی شده است که بخشی از آن حدود 600 هزار تن در بزرگترین سیلوی غله کشور در استان البرز ذخیره شده است.

فرماندار ویژه شهرستان کرج با بیان اینکه در بحث گندم ذخیره سازی خوبی انجام شده و تا پایان سال مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت، افزود: تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم با ایجاد ذخایر راهبردی بمنظور تعادل در بازار و کنترل بر قیمت ها و نظارت های لازم، مبنای عمل خواهد بود.

فرماندار شهرستان کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر