کد خبر: 694008 A

عضو شورای شهر گرگان خبر داد:

عضو شورای شهر گرگان گفت: جشنواره پاییز هزار رنگ چند سالی است که در گرگان برگزار می‌شود اما امسال به صورت متفاوت برگزار خواهد شد.

حمیدرضا آقا ملایی، درخصوص برگزاری این جشنواره به خبرنگار ایلنا گفت: جشنواره پاییز هزار رنگ چند سالی است که در گرگان برگزار می‌شود اما امسال به طور گسترده، جدی‌تر و متفاوت برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این جشنواره با حضور سفرای چند کشور خارجی، تنی چند از مدیران کشوری و استانی و جمعی از هنرمندان برگزارخواهد شد.

photo_2018-11-20_14-05-03

آقاملایی اظهار کرد: هم اکنون در حال برنامه‌ریزی برای موضوعات مهمی که قرار است در این جشنواره اجرا شود، هستیم. این برنامه‌ها شامل برگزاری مسابقات مختلف، جشنواره عکاسی، جشنواره فیلم کوتاه، جشنواره غذاهای سنتی منطقه، مسابقه رالی گرگان گردی، جنگ های شادی و غیره خواهد بود.

وی با بیان اینکه جشنواره در تاریخ دوم تا هفتم آذر برگزار می‌شود، افزود: این جشنواره با میلاد پیامبر اکرم (ص) و همچنین روز ملی گرگان 5  آذر همزمان است.

آقاملایی تاکید کرد: برنامه‌های جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان در کل شهر انجام خواهد شد اما تمرکز برنامه‌ها در پارک جنگلی النگدره است و جشن ویژه این جشنواره نیز در پارک جنگلی النگدره اجرا می‌شود.

جشنواره پاییز مسابقات مختلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر