کد خبر: 692793 A

سامانى خبر داد:

سخنگوی وزارت کشور از انتصاب سرپرستان ١١ استاندارى کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از دفتر سخنگوى وزارت کشور، سید سلمان سامانی با اشاره به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این وزارتخانه اظهار داشت: بر اساس اصلاحیه اخیر مجلس ۱۴ استاندار مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان شدند که در جلسه روز چهارشنبه ۲۳ آبان ماه هیات دولت، براى ٣ استان همدان، سیستان و بلوچستان و زنجان و همچنین استان کرمان استانداران جدید تعیین شدند.

وی با اشاره به اتمام مهلت تعیین شده در اجرای این قانون افزود: وزیر کشور ضمن قدردانى از زحمات و خدمات استانداران این ١١ استان در احکام جداگانه ای یکى از معاونان استانداران استان هاى آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، فارس، قم و یزد را که مشمول این قانون می‌شدند به عنوان سرپرست استانداری منصوب کردند.

سخنگوى وزارت کشور با بیان اینکه در روزهاى آتى استانداران پیشنهادى به هیات دولت معرفى خواهند شد، تاکید کرد: تا انتخاب استانداران جدید، تمام امورات استان ها توسط سرپرستان انجام خواهد شد تا خللى در پیشبرد برنامه ها بوجود نیاید.

سامانى همچنین با اشاره به مشمولیت معاون سیاسى وزارت کشور در قانون منع به‌کارگیرى بازنشستگان گفت: وزیر کشور ضمن قدردانى از زحمات جبارزاده معاون سیاسى وزارت کشور در حکمی سرمست مدیرکل سیاسى این وزارتخانه را با حفظ سمت به عنوان سرپرست این معاونت منصوب کرد.

وزارت کشور اسامی سرپرستان ۱۱ استانداری کشور را به شرح ذیل اعلام کرد:

آذربایجان شرقی، جواد رحمتی

اصفهان، محمد علی شجاعی

البرز، عزیز اله شهبازی

تهران، شکر اله حسن بیکی

خراسان جنوبی، مشیرالحق عابدی

خراسان شمالی،  مجید پور عیسی

سمنان،  سعید ناجی

قم، سید محمد رضا هاشمی

یزد، محمد علی طالبی

خراسان رضوی،  قربان میرزائی

فارس، رحمانی

وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر