کد خبر: 692552 A

مراسم تودیع و معارفه مدیر بازرسی و نظارت اصناف مرکز استان البرز با حضور جهانگیر شاهمرادی؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، هیات رئیسه اتاق اصناف و بازرسان واحد بازرسی و نظارت در محل سالن همایش های اتاق اصناف برگزار شد.

به گزارش ایلنا، جهانگیر شاهمرادی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در ابتدای مراسم تودیع و معارفه مدیر بازرسی و نظارت اصناف مرکز استان البرز، گفت: جایگاه بازرسی اصناف، جایگاه بسیار مهمی است اما کارکرد بازرسی تنها به جنبه نظارتی آن محدود نمی شود و بازرسی اصناف باید در راستای معرفی کاسب های خوب نیز قدم بردارد.

وی افزود: بازرسان اصناف باید در حوزه اصناف کار کنند و به هیچ وجه  مجاز به ورود در حوزه صنعت نیستند چرا که نظارت در این حوزه جزو وظایف بازرسان اصناف نیست.

شاهمرادی ضمن حساس دانستن حوزه بازرسی و نظارت اصناف، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف بازرسی اصناف برقراری نظم و ایجاد آرامش در درون بازار است به همین دلیل بازرسان اصناف باید در پی ایجاد فضایی باشند تا در نهایت به تفاهم و تعاملی فراگیر مابین مردم و بازار ایجاد شود که در همین راستا ضروری ست که اتاق اصناف نظارت دقیقی بر این حوزه داشته باشد.

در پایان این مراسم از زحمات و تلاش‌های "رمضان رستمی" تقدیر و "علی بیات" به عنوان مدیر جدید بازرسی و نظارت اصناف مرکز استان البرز معرفی شد.

 

جهانگیر شاهمرادی آئین تودیع و معارفه مدیر بازرسی و نظارت اصناف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر