کد خبر: 691779 A

سرهنگ بذرگری خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان طالقان، گفت: اعضای باند سرقت اماکن خصوصی معروف به "شبح طالقان" پس از ارتکاب به 35 فقره سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سید صالح بذرگری در جمع خبرنگاران گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد اماکن خصوصی در شهرستان طالقان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته یکی از سارقان سابقه‌دار را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی موفق به دستگیری وی شدند .

سرهنگ بذرگری بیان کرد: در بازرسی از منزل متهم مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف شد .

این مقام انتظامی گفت: متهم که از سارقان سابقه دار است درابتدا منکر هرگونه جرمی شد اما در بازجویی های ماموران به ناچار لب به اعتراف گشوده و به جرم خود مبنی بر 35 فقره سرقت از اماکن خصوصی با همدستی 2 نفر دیگر اعتراف کرد.

سرهنگ بذرگری در خصوص شیوه و شگرد سارقان گفت: متهمان با تشکیل یک باند سرقت 3 نفره به نام شبح طالقان، اقدام به سرقت از اماکن خصوصی، مزارع و باغ ها در شهرستان های طالقان، نظرآباد، شهر جدید هشتگرد و استان قزوین می کردند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان طالقان متهمان همراه با پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده و از آن جا روانه زندان شدند.

شبح طالقان سارق اماکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر