کد خبر: 691577 A

آمویی به ایلنا خبر داد:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از انفجاری شیئی مشکوک در نخستین ساعات بامداد امروز در شهرک ولایت الهیه خبرداد.

سرهنگ محمدرضا آمویی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت:‌ ساعت 1:6 دقیقه بامداد امروز و به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره انفجار در شهرک ولایت الهیه کوی نهم ماموران کلانتری سریعاً به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

آمویی افزود: پس از حضور تیمی از پلیس در محل مشخص شد که در پی این انفجار به یک دستگاه پراید و تعدادی از منازل اطراف خساراتی وارد آمده است. 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: در تحقیقات اولیه معلوم شد شیئی نامعلوم در کنار خودروی پراید که مقابل یک واحد مسکونی پارک شده بود، منفجر شده است. 

وی گفت: طبق مشاهدات صورت گرفته بر اثر شدت انفجار علاوه بر وارد آمدن خسارت جدی به خودروی مذکور شیشه‌های چند منزل اطراف نیز تخریب و به درب برخی منازل نیز آسیب رسیده است. 

آمویی یاد آور شد: بر اثر این انفجار زنی میانسال از ناحیه پای راست دچار جراحت سطحی شد که توسط اورژانس 115 به مراکز درمانی منتقل شد.

وی در پایان گفت: ماموران پلیس در ادامه تحقیقات خود دریافتند که شی مذکور نوعی مواد منفجره دستساز بوده و تحقیقات پلیس همچنان در این رابطه ادامه دارد.

فرماندهی انتظامی استان ماموران پلیس مراکز درمانی معاون انفجار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر