کد خبر: 691183 A

معاون اداری مالی سازمان تأمین اجتماعی:

معاون اداری مالی سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: حذف دفاتر درمانی بیمه شدگان تأمین اجتماعی و ایجاد پرونده الکترونیکی سلامت گامی مهم و رویکرد اساسی این سازمان در حوزه دولت الکترونیک است.

به گزارش ایلنا از لرستان، رحیم اردلان در نشست بررسی بودجه پیشنهادی سال ٩٨ ادارات کل و مدیریت‌های درمان غرب کشور که در خرم آباد برگزار شد، با اشاره به ضرورت تسهیل در فرآیند خدمت رسانی به جامعه هدف سازمان بویژه بیمه‌شدگان و مستمری بگیران و کارفرمایان گفت: حذف دفاتر درمانی بیمه شدگان در راستای سهولت در دسترسی مخاطبین به خدمات سازمان و صرفه جویی و کاهش مصارف صورت گرفته است.

معاون اداری مالی سازمان با اشاره به نقش تأمین اجتماعی در تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی بیان داشت: اجرای چند دوره طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان توسط سازمان نماد توجه و اهتمام این مجموعه به اصل اقتصاد مقاومتی و حمایت از صاحبان تولید، صنعت و تقویت کارگاه‌های بحران دار بوده است.

اردلان با تأکید بر اینکه رسالت سازمان صیانت از حقوق ٤٢ میلیون جمعیت تحت پوشش کشور در شرایط تحریم اقتصادی ظالمانه غرب است، افزود: ماهانه ٧ هزار میلیارد تومان در قالب تعهدات سازمانی به مستمری بگیران و بیمه شدگان پرداخت می شود.

خبرنگار: آرین شفیعی

حذف دفترچه های درمانی تأمین اجتماعی گامی مهم در دولت الکترونیک ا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر