کد خبر: 691107 A

اسدالهی خبر داد:

دادستان هشترود گفت: بعد از دریافت شکایت مبنی بر سرقت مسلحانه در اتوبان هشترود به تبریز، رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرار گرفت و با تلاش مجموعه قضایی هشترود و نیروی انتظامی، سارقین بعد از یک هفته در محل اختفای خود در استان زنجان دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی، شاهرخ اسدالهی دادستان هشترود اظهار کرد: بعد از دریافت شکایت مبنی بر سرقت مسلحانه در اتوبان هشترود به تبریز، رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرار گرفت و با تلاش مجموعه قضایی هشترود و نیروی انتظامی، سارقین بعد از یک هفته در محل اختفای خود در استان زنجان دستگیر شدند.

وی افزود: سارقان بعد از نگهداری ماشین پژو ۴۰۵ در کنار اتوبان، با جعل عنوان و معرفی خود به عنوان مأمور نیروی انتظامی نسبت به دزدی وسایل ماشین، پول نقد و گوشی موبایل اقدام و صاحبان اموال را نیز به عنوان گروگان با خود برده بودند که در طول مسیر گروگان‌ها را آزاد کردند؛ از سارقان مسلح یک قبضه سلاح، چاقو، قمه و یک قبضه کلت تقلبی همراه ۵ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد. متهمان بعد از تفهیم اتهام و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

اسدالهی اضافه کرد: متهمان نسبت به مسافرکشی اتباع بیگانه (افغان) و قاچاق آن‌ها به سایر کشور‌ها نیز اقدام می‌کردند.

آذربایجان شرقی سرقت مسلحانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر