کد خبر: 691056 A

امروز انجام شد؛

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس امروز به‌طور سرزده از مدارس پردیس بازدید و با معلمان این منطقه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در پردیس، فاطمه سعیدی به‌منظور آشنایی هر چه بیشتر با وضعیت آموزشی مدارس شهرستان پردیس و بررسی مشکلات مربیان و دانش‌آموزان این شهرستان همراه حسنوند رییس اداره آموزش پرورش و معاونان این اداره از تعدادی مدارس دخترانه شهر پردیس بازدید کرد که این مدارس دبیرستان دولتی شمس‌تبریزی، دبستان علامه طباطبایی و هنرستان آفرینش بود.

در این جلسات تمامی مربیان و معلمان و کادر آموزشی مدرسه به طرح مسائل و مشکلات و خواسته‌های آموزشی خود از آموزش و پرورش و نمایندگان مجلس به‌ویژه کمیسیون آموزش تحقیقات پرداختند.

سعیدی در پایان این دیدار درباره نتایج بازدید خود از این مدارس و خواسته‌های معلمان شهرستان به خبرنگار ایلنا گفت: امروز تصمیم گرفتیم رودررو با معلمان شهرستان دیدار و گفت‌وگو داشته باشیم و از زبان خودشان مشکلات را بشنویم. عمده‌ترین مسائل آنها بحث رفت و آمد از شهر تهران به پردیس، بحث عوارض آزادراه و هزینه بالای آن و نداشتن امکانات رفاهی مناسب بود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه‌های معلمان شهرستان پردیس تامین مسکن بود که با همکاری دفتر نمایندگان و اداره آموزش پرورش شهرستان پردیس پیگیری و حل خواهد شد.

 رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس هم به ایلنا گفت: تشکر ویژه از نمایندگان و به‌خصوص دفتر مجمع نمایندگان در پردیس داریم که به مطالبات معلمان و فرهنگیان رسیدگی و توجه ویژه دارند. معلمان و فرهنگیان یک‌سری مطالبات در حوزه قانونی داشتند که قول مساعد برای پیگیری دادند.

حسنوند متذکر شد: سال‌گذشته در یک آزمون سهمیه استخدامی ۲۷۰ نفر را با همکاری نمایندگان برای شهرستان پردیس گرفتیم‌ و امیدواریم شرایط آموزشی خوبی بتوانیم در شهرستان فراهم کنیم.

رییس اداره آموزش و پرورش نیز افزود: صدور کارت شهروندی برای تخفیف ویژه عوارض و حق استفاده از تعاونی مسکن از مطالبات معلمان بود که با قول مساعد خانم سعیدی پیگیری خواهد شد.

خبر: نسا زارع

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس فاطمه سعیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر