کد خبر: 690528 A

استاندار البرز :

استاندار البرز گفت: دشمن خلاف آنچه که ادعا می کند، شرایط اقتصادی و معیشتی مردم را نشانه گرفته و تحریم ها و شرایط کنونی بیش از نظام و دولت به مردم فشار می آورد.

به گزارش ایلنا، محمدعلی نجفی در سومین اجلاس استانی نماز  که به میزبانی دانشگاه آزاد کرج برگزار شد با ابراز امیدواری از اینکه به برکت ماه ربیع الاول خدمتگزاران شایسته تری برای مردم و نظام جمهوری اسلامی باشیم، افزود: در این شرایط حساس کشور، مسئولان با اهتمام ویژه ای درصدد اتخاذ تدابیری برای بهبود امور هستند.

وی با اشاره به اهمیت البرز به عنوان استانی راهبردی در کشور، ادامه داد: البرز برخلاف وسعت کم به لحاظ شرایط سیاسی، اجتماعی و امنیتی اهمیت صدچندان ملی دارد.

نجفی گفت: شرایط امروز استان به گونه‌ای است که به‌رغم فشار اقتصادی بعد از تحریم در کشور، روند امور با مدیریت صحیح و دقیق دنبال می شود.

استاندار البرز با تاکید بر ضرورت همراهی و تعامل بیش از پیش برای نیل به اهداف و برنامه ها، اضافه کرد: کارگزاران و خادمین استان و تمامی مسئولان در سطوح مختلف حضور پویایی دارند.

وی گفت: به‌رغم مشکلات موجود در حوزه صنایع، البرز بعنوان یک استان بزرگ صنعتی در کشور از نظر تعداد صنایع و حضور بخش های مختلف در جایگاه هفتم کشور است ولی بلحاظ اثرگذاری و استفاده از فرصت های سرمایه گذاری همواره در جایگاه های برتر کشور قرار دارد.

نجفی افزود: اکنون توفیق یافته‌ایم که بستر لازم را برای حضور و فعالیت صنایع در استان مهیا کنیم و با اهتمام ویژه ای نسبت به حل موانع آنها اقدام کرده ایم و دراین راستا حضور جدی مدیریت استان اجازه تعمیم و افزایش مشکلات را نداد.

وی عنوان کرد: در حوزه سیاسی و امنیتی نیز با تعامل و همراهی مجموعه استان، آرامش و امنیت در البرز حاکم  است و اهداف عالیه با سرعت محقق می شود.

 

 

 

استاندار البرز،
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر