کد خبر: 688350 A

با حضور اقشار مختلف مردم انجام شد؛

به مناسبت روز دانش آموز زنگ ضد استکبار جهانی با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس نواخته شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از پردیس، راهپیمایی 13 آبان با حضور اقشار مختلف مردم، امام جمعه، فرماندار، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی، پلیس راه، اصناف، اتحادیه های صنفی، روسای ادارات شهرستان پردیس، بخشداران بومهن و جاجرود، رئیس، نایب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرهای پردیس و بومهن، شهرداران پردیس و بومهن و جمعی از مسولان شهری و شهرستان صبح امروز برگزار شد.

بر اساس این گزارش، شرکت کنندگان این مراسم عموما دانش آموزان و مربیان مدارس بومهن، پردیس و جاجرود بودند که با فریادهایی چون "مرگ بر فتنه گر" و با در دست داشتن پلاکارد، ضد استکبار شعار سر دادند .

در این مراسم دانش‌آموزان دختر و پسر از مدارس دولتی و غیردولتی پردیس در کنار مسئولان حضور داشتند و پس از راهپیمایی در میدان امام خمینی(ره) این شهر توسط خود دانش‌آموزان مراسم ویژه‌ای با هماهنگی معاونت پرورشی آموزش و پرورش و ستاد ویژه ۱۳ آبان اجرا شد و مسئولان با سخنرانی خود و خاطرات دانش‌آموزان مبارز در انقلاب این روز را گرامی داشتند.

58fd2a64-1be2-4030-b186-ac2ba86c97d8

امیرالله حقیقی فرماندار شهرستان ‌پردیس نیز در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور و مشارکت خوب مردم و دانش‌آموزان در این مراسم گفت: توطئه‌های دشمنان بویژه آمریکای جنایتکار، مردم ایران را مصمم تر می‌کند تا در وحدت کامل و در کنار مسئولان نظام از آرمان‌های انقلاب حمایت کنند.

همچنین پیش از شروع مراسم حسنوند رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان به همراه تعدادی از مسئولان بومهن و پردیس با حضور در مدرسه دولتی علامه طباطبایی با نواختن زنگ ضد استکبار جهانی در کنار دانش‌آموزان شعار ضداستکباری سر دادند.

 شهرستان پردیس 170 هزار نفر جمعیت و ۳۱ هزار دانش‌آموز دارد که به گفته رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان امروز حدود ۶ هزار دانش آموز در این راهپیمایی حضور داشتند.

گزارش از: نساء زارع

۱۳ آبان آموزش و پرورش شهرستان استکبار جهانی دانش آموز مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر