کد خبر: 686523 A

حسین رجبی خبر داد:

معاون کمیته امداد البرز گفت: حدود پانصد مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز با حمایت این نهاد و خیّران در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی شرکت کردند.

به گزارش ایلنا، حسین رجبی با اشاره به اینکه بخش عمده هزینه‌های سفر مددجویان به اماکن زیارتی در قالب طرح "شوق زیارت" و از سوی خیّران تأمین می‌شود گفت: با اختصاص اعتبار دویست میلیون تومانی مددجویان البرزی که در راهپیمایی اربعین حسینی شرکت کرده‌اند از کمک‌ هزینه چهارصد هزار تومانی بهره‌مند می‌شوند.

وی بابیان اینکه کمک به تقویت ارتباط معنوی مددجویان با اهل‌بیت(ع) نقش مؤثری در ایمن‌سازی خانوارهای تحت حمایت در مقابل آسیب‌های اجتماعی دارد افزود: حدود پانصد مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز با حمایت این نهاد و خیّران در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی شرکت کردند.

رجبی عنوان کرد: با توجه به اینکه در اجتماع عظیم معنوی اربعین حسینی همواره ازدحام جمعیت وجود دارد امکان اعزام مددجویان در قالب دسته‌جمعی و کاروانی نیست و تمامی مددجویانی که برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی ابراز تمایل کرده‌اند به‌صورت انفرادی در این برنامه معنوی شرکت می‌کنند.

معاون فرهنگی کمیته امداد البرز با اعلام اینکه در استان البرز حدود ۲۰ هزار خانوار مددجو در قالب ۳۵ هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد هستند و از برنامه‌های متنوع فرهنگی و آموزشی این نهاد استفاده می‌کنند، گفت: در طرح اعزام مددجویان به حرم رضوی مددجویان زیارت اولی و کسانی‌که سال‌های متمادی از سفر آنها به مشهد مقدّس گذشته در اولویت قرار دارند.

کمیته امداد البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر