کد خبر: 685131 A

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 72 هکتار از اراضی صنعتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی به متقاضیان سرمایه گذاری واگذار شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد چشمگیری داشته است.

به گزارش ایلنا به نقل از  روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین حمیدرضا خانپور  با اعلام این خبر افزود: رشد 7/1 برابری واگذاری زمین به متقاضیان ساخت واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در   شهرک های صنعتی، نشان از رونق تولید و اشتیاق بخش خصوصی برای سرمایه گذاری است.

وی یادآور شد: در سال حمایت از کالای ایرانی و در راستای جذب سرمایه‌گذار، ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال پایدار جوانان، شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین موفق به جذب 71  متقاضی سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان شده است.

خانپور اظهار داشت: تا کمتر از یک‌ماه آینده حدود 70 هکتار از اراضی شهرک صنعتی خرمدشت به متقاضی سرمایه گذاری واگذار خواهد شد و تا پایان سال واگذاری 100 هکتار از اراضی شهرکها و نواحی صنعتی به سرمایه‌گذاران در دستور کار این شرکت قرار دارد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان با اشاره به نوع فعالیت این واحدهای صنعتی تصریح کرد: بیشترین میزان فعالیت متقاضیان سرمایه گذاری در حوزه شیمیایی، غذایی، فلزی و برق بوده است.

خانپور به تفکیک زمین‌های واگذار شده در هر شهرک و ناحیه صنعتی پرداخت و گفت: شهرک های صنعتی  لیا، کاسپین، خرمدشت و حکیمیه به ترتیب بیشترین میزان مساحت واگذاری‌ها را داشته‌اند.

 

 

 

استان قزوین رشد زمین سرمایه گذاران سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر