کد خبر: 682180 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

بخشدار کوزران گفت: با آغاز هفته تربیت بدنی و با همت شورای اداری بخش کوزران، ولین جشنواره ورزشی بازی‌های بومی و محلی ویژه بانوان در بخش زلزله زده کوزران در سالن ورزشی انقلاب شهر کوزران برگزار شد.

حمید شرفی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: در این جشنواره که برای اولین بار در سطح استان کرمانشاه به صورت اختصاصی برای بانوان تدارک دیده شده بود، شرکت کنندگان با پوشش زیبای محلی در رشته‌های ورزشی بومی – محلی طناب ‌کشی و خط -خط - قمچان – هفت، سنگ – دارت – داژبان، چوب‌کشی و ... در فضایی پر از شور و نشاط و با استقبال گسترده به رقابت پرداختند و در پایان به افراد و تیم‌های برتر لوح تقدیر و جوایزی به رسم یادبود اهدا شد. 

وی افزود: با هدف گسترش و تشویق ورزش در بین بانوان با پرداخت هزینه از سوی برگزارکنندگان، شرکت کنندگان از یک سال بیمه ورزشی رایگان نیز بهره‌مند شدند.

بخشدار کوزران در ادامه با اشاره به زلزله سال گذشته کرمانشاه عنوان کرد: منازل مسکونی و واحدهای کشاورزی و صنعتی بخش کوزران در زلزله آبان‌ماه سال گذشته همچنین پس‌لرزه‌های متعدد پس از آن با آسیب‌های فراوانی مواجه شدند به گونه‌ای که هم‌اکنون بیش از هزار واحد مسکونی در این بخش در حال بازسازی است که کار بازسازی بسیاری از واحدهای آن در حال اتمام است. 

کوزران با 108 روستا و 18 هزار نفر جمعیت در 48 کیلومتری غرب شهر کرمانشاه و از توابع آن شهرستان است.

7

اداره ورزش و جوانان بازی سلامت روان تربیت بدنی زلزله زده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر