کد خبر: 678341 A

نماینده مردم ملکان در مجلس خبر داد:

نماینده مردم ملکان در مجلس از راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان ملکان در آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سلمان خدادادی  در جمع خبرنگاران گفت: شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر لغو راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان ملکان مخابره شده است، کذب محض است.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان ملکان قطب تولیدی و اقتصادی استان به شمار می‌رود، ادامه داد:در این منطقه پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالایی داریم که باید از این قابلیت ها استفاده کنیم و زمینه رشد و توسعه ملکان را فراهم آوریم.

خدادادی با اشاره به اینکه راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان ملکان توسط نمایندگان مجلس تصویب شده است، افزود: این طرح هم اکنون در شورای نگهبان در حال بررسی است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران باید از سرمایه‌گذاران حمایت کنند، ادامه داد: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در ملکان نقش مهمی در اشتغال جوانان منطقه دارد.

نماینده مردم ملکان در مجلس ادامه داد: سرمایه‌گذارانی که در ملکان مشغول به کار شوند از پرداخت مالیات و عوارض معاف می‌شوند.

خدادادی به ضرورت توجه به صنایع تبدیلی نیز تاکید کرد و گفت: نبود صنایع تبدیلی باعث شده تا کشاورزان در ملکان محصولات خود را  به قیمت خیلی پایین به فروش رسانند. بدون شک خام فروشی محصولات در این شرایط اقتصادی درست نیست.

 

منطقه ویژه اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی ملکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر