کد خبر: 677756 A

استاندار اردبیل:

استاندار اردبیل گفت: واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی فرصت بسیار خوب و مغتنمی هم برای سرمایه گذاری و هم تعیین تکلیف آنهاست.

به گزارش ایلنا، اکبر بهنام جو در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان اردبیل افزود: هر پروژه نیمه تمامی که در وضعیت موجود خریدار ندارد، باید اجازه تغییر کاربری را به آنها داده و قیمت ها نیز به گونه ای باشد که سرمایه گذاران برای خرید آنها اشتیاق داشته باشند.

وی اظهارداشت: تمام ادارات و دستگاه های دارای پروژه نیمه تمام باید با استفاده از این فرصت بسیار مناسب تعداد آنها را احصاء کرده و براساس شیوه‌نامه مربوطه و قیمت‌گذاری به نحوی که متقاضیان توانایی خریداری را داشته باشند در سایت ذیربط اعلام کنند.

مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری استان اردبیل نیز در این نشست گفت: سامانه ویژه رسیدگی به شکایات سرمایه‌گذاران در این استان راه اندازی شده و تاکنون برای 340 نفر نام کاربری و رمز عبور صادر شده است.

قادر تقی زاده با بیان اینکه همه موارد لازم شامل فرصت های سرمایه گذاری ، طرح های اولویت دار، میزان تسهیلات ، راهنمای مجوزها، منطقه، قوانین و آیین نامه ها به تعداد 162 فقره تهیه و در این سایت بارگذاری شده است، گفت : به تمام فرمانداران و مدیران ادارات استان اردبیل اعلام شده تا سرمایه گذاران شکایت خود را ازطریق این وب سامانه پیگیر شوند.

وی همچنین سهمیه امسال استان اردبیل برای واگذاری پروژه های نیمه تمام را 30 فقره اعلام و یادآوری کرد : مدیران ادارات لیست پروژه های قابل واگذاری خودشان را آماده کرده و ارایه دهند.

بخش خصوصی اردبیل قادر تقی زاده اکبر بهنام جو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر