کد خبر: 677240 A

رئیس شورای شهر کرج مطرح کرد:

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اعلام اتمام پرونده انتخاب شهردار جدید در جلسه روز چهارشنبه، گفت: تلاش می‌کنیم شهردار کرج در فضای حداکثری و تعاملی، انتخاب شود.

به گزارش ایلنا، عباس زارع در نود و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در خصوص انتخاب شهردار جدید کرج با اشاره به جلسه غیررسمی عصر روز گذشته این شورا، اذعان داشت: طبق جمع بندی‌های صورت گرفته، شورای اسلامی شهر کرج روز چهارشنبه در خصوص اینکه مکاتبه وزارت کشور مبنی بر عدم موافقت با ماموریت شهردار منتخب را خواهد پذیرفت یا خیر به جمع بندی می‌رسد اما از دوستان تقاضا می‌شود در جلسات غیررسمی گزینه های جدید را نیز مورد بررسی قرار دهند.

این مسئول با تاکید بر اینکه خواهان انتخاب شهردار کرج در فضای حداکثری و تعاملی هستیم و باید از تجارب گذشته درس بگیریم، خاطر نشان کرد: ما می خواهیم با یک تفاهم حداکثری، شهردار جدید را انتخاب کنیم تا کارهای نیمه تمام را به سرمنزل مقصود برساند و تاکنون اعضای محترم بر سر گزینه جدید به تفاهم نرسیده اند همچنین توصیه ای از جانب گروه های مختلف نیز وجود نداشته است.

زارع ادامه داد: ما خواستار تقابل با وزارت کشور نبوده و نیستیم و باور داریم که تقابل های این چنینی راه به جایی نخواهد برد، در عین حال تجربه های تلخ گذشته در خصوص معرفی گزینه های تصدی سمت شهردار کرج به وزارت کشور نیز باید به سرمشقی برای انتخاب شهردار جدید انتخاب شود و ضرورت دارد تا قبل از انتخاب گزینه نهایی مشورت های لازم با نهادهای ذیصلاح صورت پذیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: اعضای محترم در جلسات غیررسمی عصر امروز و روزهای آینده گزینه های خود را مطرح و در خصوص آنها ارزیابی های لازم را انجام دهند تا در صورت رسیدن به گزینه نهایی، هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های مربوطه صورت پذیرد و در نهایت وی را به وزارت کشور معرفی کنیم. در صورت اصرار اعضاء بر انتخاب گزینه قبلی نیز تکلیف مشخص است و مسیر حرکت‌مان متفاوت خواهد بود.

شورای شهر کرج انتخاب شهردار کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر