کد خبر: 676651 A

معاون اقتصادی استاندار اردبیل خبرداد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: بازدید از واحدهای تولیدی استان با هدف هماهنگی مدیران دستگاه‌های اجرایی و تصمیم گیری میدانی برای حل مشکل واحدهای تولیدی استان انجام می‌گیرد.

به گزارش ایلنا، بهمن حسین زاده با بیان اینکه توسعه واحدهای تولیدی فعال به عنوان ظرفیت قابل توجه ایجاد اشتغال جدید مورد حمایت قرار گرفته است، پرداخت تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی و اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری، تامین زیرساخت های لازم و زمین مورد نیاز و مشوق های دولتی را از جمله این حمایت ها برشمرد و گفت: شرایط ایده آلی برای سرمایه گذاری در استان فراهم شده است.

معاون استاندار اردبیل و مدیران دستگاه‌های خدمت‌رسان و بانک‌ها در بازدید از مجموعه تولیدی روزوین، تولید کننده انواع محصولات پلاستیکی ساختمانی ، پنجره پروفیل و دوجداره UPVC و کارخانه شیرین عسل سبلان در جریان فعالیت این واحدها و برنامه‌ریزی برای توسعه آن قرار گرفتند.

در این بازدید برای تامین زیرساخت‌های لازم اجرای فاز دوم کارخانه شرکت تولیدی روزوین از جمله آب، برق صنعتی، گاز و نیز پرداخت ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به کارخانه شیرین عسل سبلان توسط پست بانک استان تصمیم گیری شد.

با اجرای فاز دوم کارخانه  روزوین که در حال مذاکره با شرکت سرمایه‌گذاری آلمانی برای ایجاد خط تولید سه محصول جدید در استان  است ۲۰۰ فرصت اشتغال جدید ایجاد می‌شود و نیز با پرداخت تسهیلات مورد نیاز شرکت شیرین عسل سبلان اردبیل میزان اشتغال در این کارخانه از ۷۵ نفر به ۲۸۰ نفر خواهد رسید.

 

ایجاد اشتغال واحدهای تولیدی فعال تصمیم گیری میدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر