کد خبر: 673082 A

پنجشنبه هر هفته انجام می‌شود؛

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز،گفت: تمام مردم، کارکنان و اعضای جمعیت روزهای پنجشبه هر هفته با حضور در جمعیت هلال احمر استان البرز و نام‌نویسی در این‌حوزه می‌توانند به صورت مستقیم با مدیرعامل جمعیت گفتگو کنند.

به گزارش ایلنا، میلاد حسنی امیرآبادی  اظهار کرد: جمعیت هلال احمر یک جمعیت مردم نهاد است و از آنجا که مردم، نقش اساسی در ادامه فعالیت های موثر جمعیت ایفا می کنند، بر آن شدیم تا با پاسخگویی چهره به چهره مدیرعامل با مردم، بویژه کارکنان و اعضای هلال احمر، ارتباط تاثیرگذار این جمعیت را، با آحاد مردم حفظ کنیم.

وی با اشاره به اهمیت ارتباط مدیران ارشد جمعیت هلال احمر استان با مردم و اعضا و کارکنان تصریح کرد: در راستای تحقق ارتباط موثر بیش از پیش، طرح دیدار مردمی با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز با عنوان دیدار برای خدمت به صورت هفتگی اجرا می شود.

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز افزود: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز برای پاسخگویی به مطالبات و مسائل مرتبط با مردم، کارکنان و اعضا جمعیت هلال احمر در روز پنجشنبه هر هفته از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح با مردم دیدار چهره به چهره خواهد داشت.

وی با بیان اینکه مردم بویژه اعضای هلال احمر محور اصلی فعالیت های جمعیت را تشکیل می دهند و برای رسیدگی به امور آنها بهترین راه، ارتباط دو سویه با مسئولان است، بیان کرد: این طرح از هفته جاری اجرایی می شود و دیدارها با هماهنگی با این حوزه برای عموم مردم در زمان مشخص شده میسر است. 

حسنی امیرآبادی با اشاره به نیاز دسترسی آسانتر و سریع تر جهت ارتباط ‌با مدیرعامل اظهار کرد: عموم مردم،کارکنان، امدادگران،نجاتگران، جوانان و داوطلبان عزیز می‌توانند با ارسال نقد و پیشنهاد جهت ارتباط مستقیم و دریافت پاسخ از سوی مدیرعامل با ارسال پیام به شماره  ۳۰۰۰۱۸۰۱۴۷ با ایشان در تماس باشند.

جمعیت هلال احمر البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر