کد خبر: 672762 A

مریم موسوی خبر داد:

رییس کمیسیون بانوان شورای شهر پردیس گفت: با توجه به فعالیت گسترده بانوان شهرستان پردیس به‌زودی نمایشگاه دائمی کارآفرینان زیر نظر شورای‌شهر و شهرداری پردیس برپا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیده مریم موسوی امروز در مراسم اختتامیه اولین نمایشگاه و مسابقه پوشش ایرانی اسلامی پردیس گفت: برپایی این نمایشگاه به‌عنوان اولین تجربه بانوان طراح و تولید کننده شهرستان پردیس کمک بزرگی به شناسایی ما از هنرمندان و تولیدکنندگان فعال بود و آثار بسیار ارزشمندی در نمایشگاه دیده شد.

وی با بیان اینکه در شهرستان پردیس تعداد بانوان کارآفرین و هنرمند بالاست، اظهارداشت: به‌زودی به همت شهرداری و شورای‌شهر پردیس و حمایت سایر ارگان‌های شهرستان نمایشگاه دایمی کارآفرینان پردیس برپا خواهد شد تا بانوان توانمند و هنرمند شهرستان بتوانند آثار و تولیدات خود را برای فروش از تولید به مصرف به همشهریان عرضه کنند.

در این مراسم نیز که با همکاری کمیسیون بانوان شورای‌شهر و سپاه شهرستان پردیس برگزار شده بود؛ سرهنگ روح‌الله قنبری فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گفت: آثار بسیار ارزشمندی در این نمایشگاه به نمایش درآمده بود و برپایی آن موجب شد مسئولان شهرستان تاکید و توجه بیشتری به ضرورت برپایی نمایشگاه دائمی تولیدات کارآفرینان داشته باشند.

گفتنی است، اولین نمایشگاه پوشش ایرانی - اسلامی با بیش از ۵۰ اثر در بخش  طراحی و دوخت البسه ویژه بانوان، آقایان و کودکان، طراحی و ساخت زیورآلات، طراحی و تولید کیف و کفش با ترکیب فرش و چرم و پارچه به مدت یک هفته در نگار خانه آوا شهر پردیس به نمایش درآمد.

همچنین در مجاورت این نمایشگاه  ۲۰ تولیدکننده و کارآفرین شهرستان در غرفه‌هایی جداگانه به فروش محصولات خود پرداختند.

پردیس بانوان کارآفرین پردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر