کد خبر: 671836 A

همزمان با هفته دفاع مقدس؛

دومین نمایشگاه انفرادی عکس «موسی تقوی نمین» با عنوان «بازگشت ستاره‌ها» در نگارخانه استادقوام الدین اردبیلی مجتمع فرهنگی هنری فدک، افتتاح شد.

به‌گزارش ایلنا، امیر رجبی رئیس‌حوزه هنری استان اردبیل در مراسم گشایش این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه به تعداد 36 قطعه عکس در اندازه های 30 در 40، 50 در 70 و 60-120سانتی متر ارائه شده است.

وی بیان کرد: تشییع پیکر پاک و مطهر شهدا، بر دوش مردم مومن و متدین اردبیل، موضوع اصلی این نمایشگاه است و تا 5 مهرماه، علاقمندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه، همه روزه از ساعت 16 تا 20 به نگارخانه قوام الدین اردبیلی، واقع در اردبیل، میدان بسیج، مجتمع فرهنگی هنری فدک، مراجعه کنند.

رئیس حوزه هنری استان اردبیل بیان کرد: موسی تقوی نمین، متولد 1369 در نمین و دارای مدرک کارشناسی در رشته ارتباطات است و از عکاسان فعال و نامدار منطقه به شمار می‌رود.

رجبی گفت: این هنرمند عکاس، در سال 1394 در نگارخانه استاد قوام الدین اردبیلی، نخستین نمایشگاه انفرادی خود را با موضوع «طبیعت» برگزار کرده و سابقه حضور در بیش از 20 نمایشگاه گروهی و منتخب چندین فستیوال استانی و ملی را در کارنامه خود دارد.

 

اردبیل امیر رجبی نمایشگاه عکس بازگشت ستاره ها موسی تقوی نمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر