کد خبر: 669542 A

سرهنگ سلیمیان خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی اصفهان از کشف 50 انبار کالای احتکار شده در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سعید سلیمیان در این باره گفت: از یک ماه گذشته تاکنون طرح 'مرصاد 11' با هدف مبارزه با محتکران و شناسایی انبارهای احتکار کالا در استان در حال اجراست که در قالب این طرح تاکنون از 173 انبار کالا بازدید به‌عمل آمده که در 50 مورد از آنها احتکار کالا محرز و نسبت به پلمب آنها اقدام شده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی اصفهان گفت: با تلاش ماموران، یک انبار در استان که یک‌هزار کارتن پوشک بچه به ارزش پنج میلیارد ریال در آن احتکار شده بود، شناسایی و کشف شد.

وی با بیان اینکه ‌در این رابطه یک متهم دستگیر شد، افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی با اتاق اصناف و سازمان تعزیرات حکومتی، محل احتکار تعداد زیادی لوازم بهداشتی و پوشک بچه را در یک زیرزمین منزل شناسایی کردند.

سرهنگ سلیمیان اظهار داشت: همچنین یک انبار لوازم خانگی شامل لباسشویی، ظرفشویی، اجاق گاز، تلویزیون و یخچال به ارزش 2 میلیارد ریال نیز در اصفهان، کشف شد که پرونده متهم در حال سیر مراحل قانونی است.

وی با تاکید بر عزم پلیس در مبارزه با اخلالگران اقتصادی از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک به احتکار و قاچاق کالا و ارز را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش دهند.

احتکار کالا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر