کد خبر: 667647 A

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌‌های ترافیکی از روز چهارشنبه ۲۱ تا شنبه ۲۴ شهریور در جاده‌های این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی گفت: رفت و آمد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۲۱ شهریور تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۴ شهریور از جاده‌ های کرج – چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

وی افزود: آمد و شد موتور سیکلت‌ های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌ های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۳ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۴ شهریور از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه مورخ ۲۳ شهریور تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۲۴ شهریور از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه، از آب اسک به سمت رودهن بصورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است، گفت: آمد و شد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه و نیز از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز شنبه از جاده هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌ های استان است.

محدودیت‌های ترافیکی رییس پلیس راه مازندران جاده‌های شمال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر