کد خبر: 662676 A

رئیس پلیس راه شرق استان تهران خبرداد:

رئیس‌پلیس راه شرق استان تهران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده هراز خبر داد و گفت: به منظور تسهیل در رفت و آمد و کاهش بار ترافیک، محور هراز از روز جمعه یکطرفه می شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سیاوش محبی با بیان این مطلب اظهار داشت: از ساعت ۱۲ روز جمعه الی ۲ بامداد روز شنبه تردد خودروها از رودهن به سمت آمل  ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه الی ۲ بامداد روز شنبه از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء و پیست اسکی آبعلی به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز شنبه الی ۲۴ همان روز  از رودهن به سمت آمل  ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز شنبه الی ۲۴ همان روز  از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء و پیست اسکی آبعلی به صورت یکطرفه خواهد بود.

محبی تصریح کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز گرشته الی ساعت ۶  روز یکشنبه در محورهای هراز، فیروزکوه و محور تهران –  سمنان و بالعکس ممنوع است.

وی گفت: در محور هراز و فیروزکوه همچنین تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع است و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶  الی ۲۴ امروز و  همچنین از ساعت ۶ صبح روز جمعه الی ساعت ۲۴ روز شنبه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز با توجه به این که تعطیلات آخر هفته و عید غدیر با هم تقارن پیدا کرده به صورت پرحجم در جریان است.

وی ادامه داد: در این مواقع به دلیل افزایش حجم ورود خودروها و نبود گنجایش در محورها نیازمند همراهی و همگامی بیشتری از سوی رانندگان پلیس هستیم، در حال حاضر در محور فیروزکوه در دو باند رفت و برگشت شاهد ترافیک سنگین هستیم و مسافران در این مواقع باید با صبر و آرامش رانندگی کنند تا با مشکل و حادثه خاصی روبرو نشوند.

وی در خصوص اوضاع ترافیکی محور فیروزکوه نیز اظهار کرد: تردد در این محور مواصلاتی و شاهراهی کشور در لاین جنوب به شمال و شمال به جنوب به صورت پرحجم و سنگین در جریان است و مسافرین به مرور در حال تخلیه این جاده هستند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص تردد انواع وسایل نقلیه در محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم گفت: تردد در این دو محور به عادی و روان در حال جریان است و رانندگان به مرور در حال تخلیه جاده و رسیدن به مقاصد خود هستند.

وی افزود: رانندگان در صورت برخورد با ترافیک‌های سنگین با صبر و آرامش و رانندگی و از سرعت، سبقت و حرکات مارپیچ پرهیز کنند.

امام رضا پلیس راه ترافیک جاده شرق استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر