کد خبر: 660533 A

برای اولین بار؛

شهردار اردبیل گفت: آسفالت sma که از استحکام و طول عمر بیشتری برخوردار است؛ برای اولین بار در معابر شهر اردبیل تولید و پخش می‌شود.

به گزارش ایلنا، حمید لطف‌اللهیان در جریان بازدید از عملیات عمرانی تداوم یافته در شهرستان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: طی روز گذشته آسفالت sma به عنوان آسفالتی نوین و جایگزین آسفالت معمولی برای اولین بار در معابر شهر مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی گفت: از جمله خصوصیات بارز این آسفالت می‌توان به استحکام زیاد و عدم سرخوردگی و افزایش عمر خدمت دهی روسازی، بهبود مقاومت لغزندگی رویه آسفالت اشاره کرد.

شهردار اردبیل افزود: کاهش انعکاس نورهای مزاحم در شب و پایین آمدن درصد فضای خالی افزایش «فیلر»، کاهش خرابی‌هایی چون شیار افتادگی و ترک‌های حرارتی و عریان شدگی از دیگر خصوصیات این آسفالت نوین در شهر است.

 لطف‌اللهیان یادآور شد: با بهره‌برداری از این نوع آسفالت، معابر و خیابان‌های شهر در سال‌های آتی مشکل چندانی در حوزه آسفالت و تردد نخواهندداشت و با توجه به رایزنی‌های‌نهایی امیدوار به برطرف‌سازی بسیاری از مشکلاتی که در آسفالت ریزی معابر با آن مواجه می‌شدیم؛ هستیم.

وی از اجرای عملیات آسفالت ریزی sma در خیابان عطایی اردبیل خبر داد و گفت: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردم؛ عملیات عمرانی در شهر با نهایت دقت و سرعت در حال اجرا است.

آسفالت اردبیل شهرداری اردبیل حمید لطف اللهیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر