کد خبر: 657860 A

در سیستان و بلوچستان رخ داد:

رئیس پلیس راه شمال سیستان وبلوچستان از تصادف پژو با ۲ دستگاه پراید در محور زابل به نهبندان با ۶ کشته و ۱ مجروح خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کشواد بهروزی‌زاده گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف فوتی ۳ دستگاه خودرو در محور نیمروز به نهبندان بلافاصله تیمی از پلیس راه به همراه عوامل انتظامی و امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده از محل حادثه مشخص شد یک دستگاه پژو ۴۰۵ با ۲ سرنشین که از سمت زابل به نهبندان در حرکت بوده به علت نامعلومی با ۲ دستگاه خودرو پراید دیگر به شدت برخورد کرده و یکی از خودرو‌های پراید طعمه حریق شده است.
 
رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این حادثه راننده پژو و تمامی سرنشینان خودرو پرایدی که دچار حریق شده به علت جراحات و سوختگی شدید فوت و دیگر سرنشین پژو ۴۰۵ نیز مجروح و با کمک نیرو‌های امدادی به مراکز درمانی منتقل شد.
 
سرهنگ بهروزی زاده افزود: کارشناس پلیس راه علت حادثه را ترکیب و تقارن ۲ خطا سواری پراید به دلیل تجاوز به چپ به میزان ۵۰ درصد و نقص جاده به علت نداشتن خط کشی راه به میزان ۵۰ درصد اعلام کرده است.
 
وی با ابراز تاسف از این سانحه مرگبار از رانندگان خواست با رعایت دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از هرگونه عجله و شتاب از بروز چنین حوادثی جلوگیری کنند.

آتش سوزی پژو پلیس راه تصادف سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر