کد خبر: 652178 A

عسکری به ایلنا خبرداد:

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات عمومی شهرداری کرمان از مصدوم شدن یک نفر از شهروندان به علت انفجار چاه در منزل مسکونی خبر داد.

علی عسگری در گفت‌وگو با ایلنا گفت:‌ یک مورد حادثه انفجار چاه در منزل مسکونی واقع در بلوار آزادگان شهرستان کرمان به این سازمان اطلاع‌رسانی شد.

عسگری افزود: با توجه به شدت حادثه بلافاصله تیم ارزیابی و امداد و نجات از نزدیک‌ترین ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شد.

وی گفت: آتش نشانان با حضور در محل حادثه در بررسی اولیه با انفجار چاه در حیات منزل مسکونی روبرو شدند. در بررسی‌ها مشخص شد که افراد جهت تسهیل در تخلیه چاه فاضلاب منزل مسکونی از گاز کاربیت استفاده کردند که این امر موجب انفجار در چاه و تخریب بخشی از منزل شده است. 

عسگری افزود: ایمن‌سازی محیط و اقدامات پیشگیرانه از ادامه تخریب توسط آتش نشانان انجام گرفت.

وی گفت: متاسفانه در این حادثه که به علت سهل‌انگاری به وقوع پیوست یک نفر مصدوم شد.

عسگری همچنین از شهروندان تقاضا کرد از انجام اقدامات غیراستاندارد و صرفا به توصیه افراد ناآگاه خودداری کنند و لازم است شهروندان بدانند بزرگترین حوادث در دل کوچکترین بی‌احتیاطی‌ها نهفته است.

وی همچنین از نجات یک مصدوم در حادثه تصادف از بین آهن‌پاره‌های خودرو توسط آتش نشانان در شهرستان کرمان خبر داد.

علی عسگری گفت: یک مورد تصادف در خیابان شهید مصطفی خمینی شهرستان کرمان به وقوع پیوست.

عسگری افزود: یک دستگاه پژوپارس و یک دستگاه سمند به شدت با یکدیگر برخورد کردند که به دلیل شدت حادثه یکی از سرنشینان خودروی سمند مصدوم و در بین آهن‌پاره‌های خودرو  محبوس شد که با تلاش آتش نشانان از خودرو خارج و به بیمارستان منتقل شد. 
 

امداد و نجات بیمارستان سازمان آتش نشانی شهرداری گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر