کد خبر: 626018 A

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خبرداد:

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری ربایندگان کودک یک و نیم ساله در مشهد خبرداد.

به گزارش ایلنا، سردار قادر رحیمی اظهار داشت: این زوج از ساکنان حومه مشهد که پس از گذشت 5 سال از آغاز زندگی مشترک خود صاحب فرزندی نشده بودند، سه روز گذشته این کودک را با نام محمد پرهام با استفاده از غفلت پدرو مادر وی ربوده بودند.
 
کریمی افزود: این زوج پس از آگاهی از انتشار گسترده خبر ربوده شدن کودک در فضای مجازی، از طریق شماره تماسی که در فضای مجازی اعلام شده بود پس از تماس با خانواده کودک ، اعلام کردند کودک را اطراف حرم رضوی رها خواهند کرد.
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی پس از این تماس تلفنی با حساسیت بر این موضوع و کنترل و مراقبت‌های پوششی در هسته مرکزی شهر، کودک را پس از 3 روزبه آغوش خانواده بازگرداندند.
 
 وی گفت: پدر و مادر این کودک اهل استان یزد با دو فرزند خود برای مسافرت به مشهد و زیارت امام رضا(ع) آمده‌اند که غروب روز سی‌ام اردیبهشت با حادثه گم شدن طفل یک و نیم ساله خود روبرو شدند.
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: پلیس به محض آگاهی از این حادثه، بلافاصله با چهره زنی از متهمان دیگر تحقیقات و رد زنی‌های خود را آغاز کرد و خود را مصمم می‌دانست خبر پیدا شدن این کودک یک و نیم ساله را هر چه زودتر به خانواده او بدهد.
 
سردار کریمی از خانواده ها خواست در مراکز  شلوغ و پر تردد از کودکان و فرزندان خود بیشتر مراقبت کنند.

امام رضا حرم رضوی خراسان رضوی مشهد یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر