کد خبر: 623077 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افتتاح کامل بیمارستان شهید جلیل یاسوج تا دو ماه آینده خبر داد و اظهار داشت: تلاش می‌کنیم بیمارستان شهید جلیل یاسوج تا دوماه آینده به بهره‌برداری برسد.

اورنگ ایلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، مهمترین دلیل تاخیر در افتتاح و بهره‌برداری از بیمارستان شهید جلیل یاسوج را نوسانات ارز بر خرید تجهیزات بیمارستان شهید جلیل یاسوج عنوان کرد.

وی در ادامه از پیش‌بینی شدن 93 میلیارد ریال توسط سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد برای بیمارستان‌های چرام، سی‌سخت و لنده خبر داد و اظهار داشت: سازمان برنامه و بودجه استان برای هر کدام از این بیمارستان‌ها مبلغی معادل 31 میلیارد ریال پیش‌بینی کرده اما تاکنون این میلیارد اعتبار تخصیص داده نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از نشست مسئولان این دانشگاه با بنیاد برکت در هفته جاری برای شروع عملیات اجرایی بیمارستان‌های عنوان شده سخن گفت و خاطرنشان کرد: آمادگی کامل برای شروع به کار این بیمارستان‌ها وجود دارد و منتظر تخصیص اعتبارات هستیم.

ایلامی از وعده شفاهی پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور برای راه‌اندازی اورژانس هوایی شهرستان کهگیلویه خبر داد و اظهار داشت: البته سردار هاشمی نماینده کهگیلویه بزرگ نیز به طور مستمر پیگیر راه‌اندازی این اورژانس هوایی است. 
 

استان کهگیلویه و بویراحمد بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اورژانس کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر