کد خبر: 610318 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

مدیرعامل‌سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد گفت: از شب چهارشنبه آخر سال تا ۱۵ فروردین ۹۷ قریب به ۱۲۰ مورد عملیات توسط نیروهای آتش‌نشانی صورت گرفت.

مجید علیپور در گفت وگو با خبرنگار ایلنا افزود: همچنین حوادث سرنگونی خودرو، حریق منزل و خودرو، آتش سوزی مراتع از جمله حوادثی بوده که نیروهای آتش نشانی در این ایام انجام داده‌اند.

وی بیان کرد: نیروهای سازمان آتش‌نشانی شهرکرد از 24 اسفند تا 15 اسفند به حالت آماده باش به سر می‌بردند و علاوه بر پوشش حوادث شهر شهرکرد در سطح شهرستان نیز خدمتگزاری می کردند.

علیپور درباره مهمترین برنامه‌های آتش‌نشانی شهرکرد در سال جاری گفت: آموزش اصول و ضوابط پیشگیری از حوادث  با مشارکت شهروندان، بازدید از ادارات و امکان دولتی و تجاری و بررسی کیفیت استاندارهای ایمنی، ارتقای تجهیزات به منظور کاهش آمار حوادث از برنامه های آینده سازمان خواهد بود.

به گفته وی در پوشش حوادث آمادگی پرسنل و تجهیزات بسیار مهم است و در سازمان آتش‌نشانی شهرداری شهرکرد برنامه جدی برای خرید خودروی نرده‌بان دار جهت اطفا حریق های احتمالی در ساختمان های بلند مرتبه داریم.

علیپور در پایان با آرزوی سالی بی خطر ضمن آرزوی شادی و برکت برای شهروندان، بر اهمیت توجه به‌موارد ایمنی تاکید دوباره کردند.

آتش نشانی تعطیلات نوروزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر