کد خبر: 600096 A

در جنایتی هولناک رخ داد؛

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از قتل زن 21 ساله به دست همسرش با ضربات متعدد چاقو خبرداد.

 به گزارش ایلنا، سرهنگ سید مجتبی اشرفی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: ظهر دیروز با انتقال زن چاقو خورده به بیمارستان خاتم الانبیا (ص) ماموران پاسگاه مرکزی درصحنه حاضر و مشخص شد که زن جوانی به وسیله همسرش با دوضربه کارد آشپزخانه مجروح شده و وضعیت عمومی وی از سوی پزشکان وخیم اعلام شده است .
 
اشرفی با اشاره با شناسایی ضارب گفت: ماموران پاسگاه، جوان ۲۶ ساله را دستگیر  و با توجه به وضعیت وخیم زن جوان اکیپی از کاراگاهان پلیس آگاهی به سر اکیپی رئیس پلیس آن یگان به محل اعزام و متهم را  برای جلوگیری از هرگونه اقدامات بعدی به پلیس آگاهی منتقل کردند.
 
وی از فوت زن جوان خبر داد و گفت: متاسفانه چند ساعت تلاش کادر پزشکی در خصوص نجات جان زن جوان بی نتیجه ماند و با فوتش پرونده قتل روی میز کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت .
 
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود به بازجویی‌های انجام شده از متهم جوان اشاره داشت و گفت: وی که چند مورد سابقه نزاع و درگیری را درکارنامه خود دارد زمانی که متوجه رابطه تلفنی و پیامکی همسرش با فردی ناشناس شده تصمیم به قتل هر دوی آن‌ها گرفته، اما زمانی که نتوانسته این فرد را شناسایی کند، در نهایت با برداشتن یک قبضه کارد آشپزخانه به همسرش حمله ور شده و با دوضربه چاقو وی را از پای در آورده است.
 
سرهنگ  اشرفی" ضمن ابراز تاسف از این واقعه تلخ گفت: متاسفانه سوظن و عدم خویشتن داری این جوان موجب قتل همسرش و تباهی آینده خودش شد.

بیمارستان رئیس پلیس فرمانده انتظامی شهرستان فوت قتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر