کد خبر: 592514 A

نوبخت در جمع راهپیمایان 22 بهمن:

معاون رئیس جمهوری گفت: جمهوری اسلامی ایران تنها نظام مستقل در جهان است که روی پای خود ایستاده، مسئولانش آزادانه تصمیم می گیرند و مردم نیز عاشقانه از رهبر خود تبعیت می کنند.

به گزارش ایلنا، محمدباقر نوبخت روز یکشنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن در بندرعباس وحدت را به عنوان رمز پیروزی انقلاب ذکر کرد و افزود: مردم در همه دشواری ها هیچگاه انقلاب خود را ترک نکرده‌اند.

وی با اشاره به این سئوال که امروز کدام کشور نقطه ثبات منطقه است؟ اظهار کرد: همان کشوری که صدام از آن جا به ما حمله کرد و مردمانی متدین، اهل بیت دوست و عاشق ایران دارد ثباتش با مدیریت و سردمداری یکی از سرداران ایرانی برقرار است.

سخنگوی دولت تاکید کرد: در همه نبردها با دشمنان در طول سال‌های پس از انقلاب اسلامی دشواری های زیادی را تحمل کردیم اما ملت، مقاوم و پابرجا در چارچوب آموزه های دینی و اسلامی استوار حرکت می‌کند.

وی افزود: به رغم همه دشواری های سال های گذشته، ملت دست از انقلاب برنداشت و انقلاب همچنان پیروز است.

وی گفت: گام بعدی دشمن و زمانی که نتوانست کشور را با جنگ از بین ببرد، تحریم بود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: دشمن به بهانه انرژی هسته‌ای تحریم‌های ناجوانمردانه‌ای علیه ایران اسلامی اعمال کرد، اما مردم باز هم ایستادند و اکنون صندوق بین المللی پول اعتراف کرد که ایران هجدهمین قدرت اقتصادی جهان است.

نوبخت گفت: امروز با درایت رهبر معظم انقلاب، ایران اسلامی جایگاه نوزدهم تولید علم در جهان را دارد و در منطقه نیز در رتبه نخست قرار دارد.

وی گفت: آمریکای جنایتکاری که در خلیج فارس کودکان و زنان بیگناه ما را در فاجعه ایرباس به خاک و خون کشید، امروز اعتراف می‌کند که ایران چهاردهمین قدرت بزرگ جهان و قدرت نخست منطقه است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: به یاری خداوند همانگونه که تاکنون از همه گردنه‌ها عبور کرده ایم در آینده هم با حضور مردم و درایت رهبرمعظم انقلاب اسلامی، از همه گردنه‌های پیش رو عبور خواهیم کرد.

۲۲ بهمن انقلاب جمهوری اسلامی ایران جهان ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر