کد خبر: 591584 A

مدیر روابط عمومی وارتباطات دادگستری کرمان گفت: یدالله موحد نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان به همراه جمعی از معاونین در سفر دو روزه به جنوب استان به مشکلات حقوقی و قضایی 174 نفر از شهروندان رسیدگی ودستورات قضائی مقتضی را صادر نموده اند.

محمد بصیریان در گفت وگو با ایلنا اظهار داشت:در این ملاقات مردمی که از ساعت 8:00 صبح امروز تا ساعت 13:00به طول انجامید آقایان اسلامی معاون منابع انسانی- شفیعی رئیس حفاظت و اطلاعات- مبشری، معاون قضایی و مسئول نظارت و ارزشیابی قضات دادگستری استان و امیری مدیرکل زندان های استان، نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان را همراهی نمودند.

مدیر روابط عمومی وارتباطات دادگستری کل استان کرمان گفت: در این ملاقات که در دادگستری شهرستان جیرفت برگزار شد به مسائلی از قبیل مشکلات مربوط به زندانیان ،تبدیل قرار ، اعسار و تسریع در رسیدگی پرداخته شد و مسائل مختلف دیگر نیز در درخواست های مردمی بود که در جهت حل و فصل همه مسائل مطرح شده دستور مساعد قانونی صادر شد.

بصیریان خاطرنشان ساخت: این قبیل رفتارها نشانه خدمت بی‌منت و تکریم ارباب‌رجوع است و دراین راستا از سفر 230 کیلومتری شهروندان به مرکز استان و اتلاف وقت آنان جلوگیری شد.

 

استان کرمان قوه قضائیه مشکلات دادگستری دادگستری استان کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر