کد خبر: 588991 A

در بیانیه‌ای مشترک عنوان شد:

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه، استاندار کرمان و رئیس مجمع نمایندگان استان در آستانه سفر ریاست جمهوری، با صدور بیانیه ای مشترک، از مردم برای حضور حماسی و شور انگیز در آیین استقبال از ریاست‌جمهوری دعوت کردند.

به گزارش ایلنا از کرمان، متن این بیانیه مشترک بدین شرح است:

در آستانه جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و حاکمیت ارزش‌های الهی در میهن اسلامی، مردم انقلابی و همیشه در صحنه کرمان میزبان ریاست محترم جمهوری حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی و کاروان تدبیر و امید هستند.

این حضور ارزشمند را صمیمانه‌ ارج نهاده و بر این باوریم‌ که به یمن این هم زمانی خجسته و در پرتوی تدابیر حکیمانه رییس جمهور محبوب، سفرکاروان تدبیر و امید  نقطه عطف امید آفرینی در بالندگی و پیشرفت این دیار و منشاء خیرات و برکات فراوانی برای آن خواهد بود.

از آنجا که همراهی و حمایت های مردمی همواره پشتوانه بی بدیلی برای نظام اسلامی و از دستاوردهای ارزنده  انقلاب اسلامی است، امیدواریم این بار نیز مردم انقلابی و متدین دیار کریمان و شهرستان سیرجان با حضور حماسی و شور انگیز خود در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهوری، برگ زرین افتخار آفرین دیگری را در تاریخ این دیار ثبت نمایند. بی تردید این حضور حمایت آمیز پشتوانه ارزشمندی برای تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید برای توسعه و پیشرفت استان کرمان خواهد بود.

 

حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی                                       علیرضا رزم حسینی                                                       حسین امیری خامکانی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان                                                 استاندار کرمان                                                       رییس مجمع نمایندگان استان

 

استاندار کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر