کد خبر: 586949 A

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبرداد:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله 744 کیلوگرمی‌تریاک از داخل یک خودروی حمل دام با همکاری پلیس همدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار "منوچهر امان اللهی" با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر کرمانشاه و همدان به واسطه اقدامات اطلاعاتی مشترک از ورود یک محموله بزرگ مواد مخدر به غرب کشور با خبر شده و رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. 

وی افزود: در نهایت ماموران خودروی حامل موادمخدر را در کرمانشاه شناسایی و پس از توقیف آن بیش از 744 کیلوگرم تریاک را کشف کردند. 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه قاچاقچیان مواد مخدر را به شکل ماهرانه‌ای در داخل یک خودرو حمل احشام جاسازی کرده بودند، گفت: تاکنون یکی از اعضای این باند دستگیر و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری دیگر اعضا مرتبط با این پرونده همچنان ادامه دارد. 

امان اللهی

سردارامان اللهی عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون بیش از 2 هزار و 470 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کرمانشاه کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از صد درصد افزایش داشته است. 

به گفته وی در 2 ماه گذشته 7 باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در استان کرمانشاه شناسایی و منهدم شده است. 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر به ویژه در مناطق آلوده و جرم خیر به صورت ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.

خودرو فرمانده انتظامی استان ماموران پلیس نیروی انتظامی همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر