کد خبر: 586053 A

رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه خبرداد:

رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه گفت: شخصی که به قصد شوخی اقدام به درج اگهی در سایت خرید و فروش کالا و همچنین ایجاد یک صفحه مستهجن با نام و مشخصات فرد دیگری کرده بود توسط کارشناسان پلیس فتا دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ "علی کریمی" با اعلام این اظهار داشت: مرد جوانی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا مراجعه و عنوان کرد فردی ناشناس با درج چندین آگهی نامرتبط و همچنین ساخت اکانتی مستهجن با نام و  شماره تلفن وی باعث ایجاد مزاحمت شده است، این رو پرونده ای تشکیل و موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت. 

وی گفت: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و به کارگیری شگردهای خاص پلیسی، مجرم را شناسایی و پس از اخذ دستور مقام قضایی نامبرده را دستگیر کردند. 

کریمی با بیان اینکه متهم در تحقیقات صراحتا به بزه ارتکابی اقرار کرده است، هشدار داد: به هیچ عنوان شماره و تصویر دیگران را در فضای مجازی منتشر نکنید، زیرا این کار جرم محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد خواهد شد. 

وی از مردم خواست که در صورت مواجه و یا مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir با ما  در میان بگذارید.

خرید و فروش شماره تلفن علی کریمی فتا فضای مجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر