کد خبر: 575749 A

محمدکاظم بهرامی:

ریاست دیوان عدالت اداری افزود: دیوان موظف به بررسی درخواست‌ها و شکواییه‌هاست اما بنده نمی‌توانم همین جا رای صادر کنم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدکاظم بهرامی امشب با حضور در مسجد جامع شهر ایلام با بیان این موضوع که هدف از سفرهای استانی ریاست قوه قضاییه برطرف کردن مشکلات قضایی در استان‌هاست و امروز با حضور در برخی شهرستان‌ها و امشب با حضور در جمع شما دنبال برطرف کردن مشکلات هستیم.

بهرامی گفت: مشکلات مردم و نامه‌های شما مردم شریف استان ایلام دو دسته‌اند؛‌ نخست نامه‌های مربوط به دادگستری یا سازمان‌های تابعه که فقط جمع‌آوری می‌شوند و در خدمت مسئولان محترم قوه قرار خواهند گرفت. دوم نیز نامه‌های مربوط به دیوان عدالت اداری که بنده باید پاسخگو باشم.

ریاست دیوان عدالت اداری افزود: دیوان موظف به بررسی درخواست‌ها و شکواییه‌هاست اما بنده نمی‌توانم همین جا رای صادر کنم اما به همه مردم قول می‌دهم تمامی نامه‌ها را مطالعه و با همکاری کارشناسان و قضات خبره بررسی و نتایج اعلام می‌شود.

بهرامی همچنین پس از مشاهده ازدحام مردم برای پیگیری مسائل و مشکلات شخصی و جمعی گفت: با ازدحام و شلوغی مشکلی رفع نمی‌شود. انصاف بدهید کسی در این وضعیت نمی‌تواند به حرف شما گوش بدهد.

در پایان این دیدار مردمی رئیس دیوان عدالت اداری به صحبت با یکایک شهروندان حاضر در مسجد جامع نشست و برای برخی پرونده‌ها و درخواست‌ها دستورات لازم را صادر کرد.

photo_2017-12-27_21-18-16

photo_2017-12-27_21-18-04

photo_2017-12-27_21-18-10

 

ایلام دیوان عدالت اداری محمدکاظم بهرامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر