کد خبر: 571261 A

مدیرکل ورزش و جوانان البرز خبر داد:

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: مسابقات آسیایی بزرگسالان اسکی و مسابقات پارا آسیایی اسکی طی سال جاری در پیست بین‌المللی دیزین برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از کرج، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در جلسه شورای ورزش همگانی اظهار کرد: توسعه ورزش همگانی یکی از اصلی‌ترین برنامه ها و اهداف وزارت ورزش و جوانان و در راستای آن اداره کل ورزش و جوانان است که اقدامات خوبی در این خصوص انجام گرفته است.

وی تاکید کرد: خوشبختانه مردم البرز استقبال پر رنگ و ویژه ای از برنامه‌های ورزش همگانی در سطح استان دارند.
 
غفرانی از برنامه‌ریزی برای برپایی همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در بهمن ماه خبر داد و اضافه کرد: این همایش به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه دو رویدار بزرگ تحت عنوان روز جهانی کودک و مسابقات جام شاهد به مدت ده روز در استان البرز برگزار شد که تحقق این مهم به واسطه ظرفیت خوب البرز انجام گرفت، افزود: مسابقات آسیایی بزرگسالان اسکی و مسابقات پارا آسیایی اسکی طی سال جاری در پیست بین المللی دیزین برگزار می شود.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز خاطرنشان کرد: در تکواندو بین سه استان برتر ایران هستیم از طرفی باید به این نکته نیز اشاره کرد که بانوان تکواندو کار البرزی در رده نخست کشوری این بخش قرار دارند که نشان دهنده پتاتسیل غنی البرز در این ورزش است.
 
غفرانی در ادامه با تاکید بر اینکه همواره برای حمایت از هیئت های ورزشی تلاش کرده ایم، یادآور شد: بدون شک قهرمانان ورزشی افتخار آفرینان کشور هستند و ما در این راستا توجه ویژه ای را به ورزشکاران از جمله قهرمانان ملی و بین المللی خواهیم داشت.
استان البرز اسکی ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان مسابقات آسیایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر