کد خبر: 556473 A

دادستان عمومی و انقلاب فاروج خبرداد:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فاروج از کشته شدن یک نفر چوپان در درگیری با مامورین انتظامی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی عباسی با اعلام این خبر اظهار داشت: ساعت 7:45 دقیقه روز چهارشنبه مامورین پاسگاه مایوان در اجرای دستور قضایی به روستای خسرویه در حال عزیمت بودند که در مسیر جاده خودروی مأمورین با یک گله گوسفند برخورد می‌کند.

عباسی افزود: در برخورد خودروی مأمورین تعداد 2 راس گوسفند از گله تلف می‌شود. چون گله گوسفندان در مسیر جاده بوده، مامورین انتظامی خودرو را متوقف می‌کنند و بین مامورین  و چوپان بحث و درگیری ایجاد می شود که در این اثنا چند نفر از اهالی و مالکان گله در محل حاضر می‌شوند. با بررسی به عمل آمده مامورین جهت متفرق کردن افراد اقدام به تیراندازی هوایی می‌کنند.
 
وی گفت: چوپان و مالکان گوسفندان با مأمورین درگیر می‌شوند. در طی این درگیری و کشمکش یک تیر از اسلحه مأمورین شلیک و به پای یک نفر از چوپان‌ها اصابت می‌کند. مصدوم بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان شهرستان شیروان منتقل می‌شود. متاسفانه بر اثر خونریزی شدید مصدوم ساعت 22  شب گذشته در بیمارستان فوت ‌کرد.
 
 عباسی افزود: با توجه به این موضوع بلافاصله در این خصوص، پرونده قضایی، تشکیل و در دست  بررسی است.
 
وی با بیان اینکه 2 نفر از چوپانان و یک نفر از مامورین در بازداشت هستند، تصریح کرد:  پرونده در حال حاضر نیازمند نظر کارشناسان سلاح و مهمات و تشخیص استفاده از قانون بکارگیری سلاح و تحقیقات بیشتر در این زمینه است.

انقلاب بیمارستان تیراندازی خودرو فوت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر