کد خبر: 552337 A

فرمانده انتظامی استان ایلام خبر داد:

فرمانده انتظامی استان ایلام از برگشت 200 زائران بدون ویزا از مرز مهران به شهرهای کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار نورعلی یاری امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: معاونت اجتماعی انتظامی استان از ماه‌ها قبل با برنامه‌ریزی‌های لازم اقدامات فرهنگی خود را آغاز و برای این ماموریت آماده کرده است.

یاری افزود: تهیه 150 هزار جلد کتابچه با عنوان بگو مگوهای عربی به فارسی با ضمیمه پیام‌های آموزشی و هشدارهای پلیسی آماده شده و در بین زائران توزیع می‌شود.
 
فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: تهیه 100 هزار بروشور، تراکت، و 5 هزار جلد مدارک با نصب پیام‌ها و هشدارهای پلیسی از دیگر اقدامات این مجموعه فرهنگی در نیروی انتظامی است.
 
 وی گفت: طراحی و نصب بنر به متراژ 3 هزار متر مربع تهیه و از شهر ایلام تا پایانه مرزی مهران در فاصله‌های مختلف نصب شده است.

نور علی یاری -فرمانده انتظامی استان ایلام
 
 وی تصریح کرد: تعداد27 بیلبورد نیز در استان تهیه و در مسیر زائران اربعین حسینی نصب شده است.
 
 فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: اقدامات فرهنگی و آموزشی پلیس به خوبی انجام شده و از زائران عزیز تقاضا داریم توصیه‌ها و هشدارهای پلیسی را مدنظر خود قرار دهند.
 
وی گفت: توصیه ما به زائران این است که برابر استان‌هایی که از قبل مشخص شده به مرز مهران مراجعه و حتماً گذرنامه و روادید خود را به همراه داشته باشند.
 
 سردار یاری یادآور شد: متاسفانه با اطلاع رسانی‌های گسترده‌ رادیو تلویزیونی و تبلیغات میدانی باز شاهد بودیم که در چند روز گذشته بالای 200 نفر بدون ویزا به مرز مهران مراجعه که ما آنان را برگشت دادیم.
 
فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان گفت: زائران عزیز سفر خود را به روزهای آخر موکول نکنند و ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی به توصیه‌ها و هشدارهای پلیسی در طول مسیر توجه کنند.

تبلیغات مقررات راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی فرمانده انتظامی استان ایلام استان ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر