کد خبر: 551401 A

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان مطرح کرد:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت : متاسفانه بیجار و سروآباد در استان کردستان از رشد منفی جمعیت برخوردار هستند.

به گزارش ایلنا، بهرام نصرالهی‌زاده در بازدید از پروژه های راه‌سازی و پروژه های قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در محدوده شهرستان بیجار گفت : متاسفانه بیجار و سروآباد از رشد منفی جمعیت برخوردار هستند.

وی با اشاره به اینکه روستاهای این دو شهرستان بعلت محرومیت ها در شرف خالی از سکنه شدن هستند گفت : خوشبختانه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه بیت المقدس کردستان در اجرای طرح شهید شوشتری با هدف قرار دادن این روستاها به کمک دولت آمده است و در حال تکمیل زیرساخت ها از جمله تکمیل راه های روستایی می باشد .

نصرالهی زاده عنوان کرد : قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در راستای جلوگیری از مهاجرت روستائیان و بازگشت مهاجرین به روستاها اقدامات مناسبی در حوزه تکمیل زیرساخت ها بویژه راهسازی انجام داده است و قطعا دولت نیز در پروژه های تعریف شده این قرارگاه مشارکت خواهد داشت .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان افزود امیدواریم با تکمیل پروژه های راهسازی منطقه ، شاخص بهره مندی بیجار از راه های روستایی به شاخص میانگین کشوری برسد .

استان کردستان دولت رشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی مهاجرت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر