کد خبر: 542505 A

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای سراسری سیستم قرائت و چاپ آنی صورتحساب گاز در استان گیلان در جهت بهبود سطح کیفی خدمات خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: این طرح در جهت رفاه حال مشتریان و نیز شفافیت در تحویل صورتحساب گاز به مشترکین و همزمان با قرائت کنتور اجرایی شده است و زین پس کنتور خوانان شرکت گاز نسبت به تحویل صورتحساب به مشترک همزمان با قرائت کنتور اقدام می نمایند.

 اکبر بیان کرد: در ابتدا، طرح مذکور در شهرهای رشت، آستارا، تالش، ماسال و آستانه اجرایی شده بود و هم اینک اجرای آن در تمام استان آغاز شده است.

وی در همین راستا بیان کرد: طی هفته گذشته تحویل دستگاه‌های قرائت و چاپ صورتحساب، راه اندازی سیستم بر روی دستگاه های قرائت و آموزش به کنتورخوانان برای شهرهای لاهیجان، لنگرود، رودسر و سیاهکل در اداره گاز لاهیجان و نیز برای شهرهای انزلی،صومعه سرا، فومن، شفت و رودبار در محل سالن همایش روابط‌عمومی شرکت گاز استان گیلان انجام پذیرفت.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان کاهش دوره وصول مطالبات، صرفه جویی در زمان و هزینه ها، شفافیت در صورتحساب های صادره، ارسال پیامکی صورتحساب در زمان نبود مشترک، امکان بررسی صورتحساب صادره در محل و اطمینان از حضور کنتورخوان در محل را از جمله مزایای اجرای این طرح عنوان نمود.

 اکبر در پایان گفت: هم اکنون این شرکت توسط 125 کنتورخوان در سطح استان که تمامی آنان به سیستم قرائت و توزیع همزمان مجهز شده اند، نسبت به قرائت کنتور گاز مشترکین اقدام می نماید.

2

استان گیلان روابط عمومی صرفه جویی گاز لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر