کد خبر: 539352 A

فرمانده انتظامی مهرستان به ایلنا خبرداد:

فرمانده انتظامی‌شهرستان مهرستان از کاهش 35 درصدی سرقت با اجرای طرح امنیت اجتماعی در شهریور ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

سرهنگ "اسماعیل منصوری"در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی این فرماندهی در اجرای طرح امنیت اجتماعی و با هدف کاهش سرقت‌ها با راه‌اندازی گشت تخصصی پیشگیری از سرقت و افزایش گشت زنی هدفمند در سطح حوزه استحفاظی، موفق به کشف تمام سرقت‌های رخ داده در شهریور ماه سال جاری شهرستان شدند. 

وی افزود: به منظور جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌های ملی، ماموران موفق به کشف 60 هزار لیتر سوخت قاچاق و همچنین یک میلیارد و 800 میلیون ریال کالای قاچاق شدند. 

این مقام انتظامی تصریح کرد: از دستاوردهای دیگر این طرح توقیف خودرو و موتورسیکلت سواران متخلف است که در این راستا ماموران در یک ماهه گذشته 37 خودرو و 11 موتورسیکلت را توقیف و روانه پارکینگ کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان در پایان با اشاره به اقدامات پیشگیرانه اجتماعی خاطرنشان کرد: این اقدامات در قالب آموزش‌ها و هشدارهای پلیسی از طریق توزیع بروشور، نصب بنر و آموزش‌همگانی در سطح مدارس، محلات و مساجد توسط کارشناسان انتظامی شهرستان برای شهروندان انجام می شود.

سرقت سرمایه فرمانده انتظامی شهرستان موتورسیکلت امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر