کد خبر: 532102 A

مدیر کل راه و شهرسازی کردستان خبر داد:

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: امروز با حضور قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی، 2 هزار واحد مسکن مهر در استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش‌ایلنا، شهرام ملکی در حاشیه سفر قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی به استان کردستان در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح دو هزار واحد مسکن مهر در کردستان، اظهار داشت: برای ساخت این تعداد واحد مسکونی، اعتباری بالغ بر 109 میلیارد و 450 میلیون تومان هزینه شده است.

وی یادآوری کرد: تعداد کل واحدهای مصوب مسکن مهر در استان کردستان38 هزار و 656 واحد است که تا امروز 30 هزار و 232 واحد آن به بهره‌برداری رسیده است.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی کردستان، بیش از 30 درصد واحدهای به بهره‌برداری رسیده مسکن مهر، در دولت تدبیر و امید به متقاضیان واگذار شده است.

 ملکی خاطرنشان کرد: تعداد کل واحدهای مسکن مهر مصوب شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت در استان کردستان هم، 4 هزار و 435 واحد است که2 هزار و344 واحد آن در دولت یازدهم به بهره‌برداری رسیده است.

وی در پایان گفت: تعداد کل واحدهای مسکن مهر شهرهای بالای 25 هزار خانوار، 34 هزار و 221 واحد است که در دولت یازدهم و 9 هزار و 208 واحد آن به بهره‌برداری رسیده است.

 

استان کردستان راه و شهرسازی مدیرکل راه و شهرسازی مسکن مهر وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر