کد خبر: 412813 A

مدیر منطقه گردشگری چالیدره:

مدیر منطقه گردشگری چالیدره گفت: نباید فقط به ایام خاصی که در پیش داریم به فکر نیازمندان باشیم به همین دلیل فرهنگ کمک به ایتام باید در طول سال مورد توجه باشد.

به گزارش ایلنا محمود جوانمرد در حاشیه برگزاری دومین برنامه طرح نذرمهر در منطقه چالیدره، با اشاره به ویژگی های این طرح گفت:‌ هرکار خیری باید شروعی داشته باشد و طرح نذرمهر یکی از اقدامات مناسب برای کمک به نیازمندان است و از زمانی که این طرح آغاز شد تا به الان با استقبال چشم گیر و بی نظیر مردم مواجه شده است. 

مدیر منطقه گردشگری چالیدره گفت: هرقدمی که برپایه رسیدگی به نیازمندان و توجه بیشتر به افراد بی بضاعت باشد عمل بسیار خوبی است و از همه مردم و تمام مسئولین دولتی تقاضا دارم که این مردم را فراموش نکنند و هرکمکی از آنان بر می آیند چه در این طرح و درچه در کارهای خیر دیگر انجام دهند و امیدوام در آینده نزدیک این طرح نه تنها در شهرستان طرقبه شاندیز بلکه درتمام شهرهای مختلف اجرا شود.

گفتنی است طرح نذر مهر حرکتی خودجوش از سوی رستوران داران طرقبه و شاندیز برای تهیه و توزیع غذای درجه 1 بین نیازمندان و محرومان است و بسیاری از افراد که به دلیل محدودیت امسال به حج نرفتند هزینه این سفر زیارتی را برای این کار خیر اختصاص داده اند.

 

گردشگری مدیر مردم طرقبه چالیدره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر