کد خبر: 399930 A

فرماندار بویراحمد در گفت و گو با ایلنا اعلام کرد:

فرماندار بویراحمد، جزئیات برنامه سفر رییس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد را اعلام کرد.

محمدکاظم نظری در گفت و گو اختصاصی با ایلنا در یاسوج گفت: رئیس جمهور در ساعت هفت صبح روز یکشنبه بیست و چهارم مردادماه 95 در فرودگاه یاسوج مورد استقبال مردم و مسوولان قرار می‌گیرد.

وی زمان سخنرانی " حجت‌الاسلام روحانی" در جمع مردم یاسوج را ساعت 9 صبح در ورزشگاه تختی این شهر عنوان کرد و اظهارداشت: دیدار با نخبگان، دیدار با سرمایه گذاران و گروه‌های اقتصادی از دیگر برنامه‌های رئیس جمهور در یاسوج است.

فرماندار بویراحمد افزود: رئیس جمهور سپس دیداری با عشایر خواهند داشت و آن گاه در شورای اداری شرکت خواهند کرد.

نظری، برنامه پایانی ریاست جمهوری را نشست خبری با رسانه‌های ملی عنوان و خاطرنشان کرد: امیدواریم شاهد استقبالی باشکوه از ریاست جمهوری و هیات دولت در کهگیلویه و بویراحمد باشیم.

وی گفت: بدون شک سفر دولت تدبیر و امید به کهگیلویه و بویراحمد برکات متعددی را بهمراه خواهد داشت که از مردم می خواهیم میزبانی خود را مانند همیشه از میهمان بجای آورند.

فرماندار بویراحمد، تعداد پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی در این سفر را در شهرستان‌های بویراحمد و دنا حدود 70 پروژه ذکر و تصریح کرد: از این تعداد حدود پنج پروزه افتتاحی ومابقی کلنگ زنی است.

وی افزود: نشست‌ها و بیانیه‌های مختلفی از سوی جریان های سیاسی برای استقبال باشکوه از ریاست جمهوری و دولتمردان برگزار ومنتشر شده است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، سفر ریاست جمهوری به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد در روز یکشنبه بیست و چهارم مردادماه جاری انجام می گیرد.

انتهای پیام/
سفر روحانی به یاسوج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر