کد خبر: 329061 A

رئیس بازرگانی خارجی سازمان صنعت و تجارت خراسان رضوی:

رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه ملی و استانی خراسان رضوی 23 آذر برگزار می شود.

به گزارش ایلنا ، ناصر بهزاد ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در این مراسم که با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار خواهد شد از 30 صادرکننده نمونه استانی و 3 صادرکننده نمونه ملی استان تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه صادرکنندگان نمونه براساس معیارها و شاخص های اختصاصی و عمومی مقرر در سایت سازمان توسعه تجارت ایران انتخاب شده اند، افزود : ملاک های انتخاب صادرکنندگان برتر استان شامل ارزش صادرات، روند رشد صادراتی، گستردگی و ماندگاری در بازار هدف، ثبت برند در کشور هدف، صادرات به صورت سرمایه گذاری مشترک، گواهی نامه های استاندارد بین المللی کیفی و مدیریتی، بسته بندی محصولات صادراتی، عضویت در تشکل ها و غیره بوده است.

بهزاد تصریح کرد: بر این اساس الگوهای موفق در عرصه صادرات استان، در بخش‌های صنایع غذایی، بازرگانی عمومی، کشاورزی، فنی و مهندسی، مصالح ساختمانی، صنایع نساجی، فلزات، صنایع شیمیایی، صنایع برق و الکترونیک، تعاونی و دارو و تجهیزات پزشکی انتخاب شده اند که با برگزاری مراسم ویژه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت .

لازم به ذکر است مراسم معرفی و تقدیر از صادرکنندگان نمونه استان، ساعت 18 روز دوشنبه 23 آذر ماه در سالن همایش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی برق خراسان رضوی دارو سازمان صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر