کد خبر: 316215 A

مدیر امور فرهنگی کمیته امداد البرز خبر داد

ایلنا: مدیر امور فرهنگی کمیته امداد استان از آغاز به کار کلاس‌های پاییزه کانون‌های دائم و موقت این نهاد، در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان خبر داد.

به گزارش ایلنا از کرج، حسن رجبی با اعلام این خبر افزود: هرساله با شروع سال تحصیلی جدید، فعالیت کلاس‌های پاییزه در رشته‌های مختلف در کانون‌های موقت و دائم کمیته امداد برگزار می‌شود.

وی در ادامه بابیان این‌که دانش‌آموزان دختر و پسر در مقاطع مختلف تحصیلی در کانون‌های دائم در طول تابستان استقبال خوبی از کانون‌ها داشتند گفت: در کلاس‌های آموزشی، دانش‌آموزان در رشته‌های مختلف شامل کلاس‌های تقویتی، تحصیلی، قرآنی و تجوید، مشاوره تحصیلی و خانواده، زبان انگلیسی و سفالگری، نقاشی، کامپیوتر، خیاطی، سفره‌آرایی، خوشنویسی، داستان‌نویسی و ... را آموزش می‌بینند.

مدیر امور فرهنگی کمیته امداد البرز تصریح کرد و گفت: در حال حاضر 4 کانون دائم در شهرستان‌های کرج، ساوجبلاغ و نظرآباد از 23 مهرماه مشغول فعالیت درترم پاییزه هستند.

وی گفت: کانون‌های کمیته امداد فرصت مناسبی برای شناسایی و شکوفایی استعدادهای مختلف در دانش‌آموزان است، در این راستا دانش‌آموزان شرکت‌کننده در کلاس‌ها هزینه‌ی بابت کلاس‌ها پرداخت نمی‌کنند و هزینه آن کلاس‌ها بر عهده کمیته امداد است.

رجبی در پایان خاطرنشان کرد: کانون‌های دائم به‌صورت مستمر و با طراحی فصلی به دانش آموزان و خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد البرز خدمات فرهنگی ارائه می‌کنند.

آغاز فعالیت کانون‌های آموزشی رایگان پاییزه کمیته امداد البرز
نرم افزار موبایل ایلنا

string(31) "Fri, 21 Feb 2020 11:30:03 +0000"